Vi är All Binary

All Binary består av ett starkt team seniora experter som under tio år byggt upp en bred produktportfölj i ständig utveckling. Vi älskar att förverkliga idéer som kräver kundförståelse, mjukvaruutveckling, användargränssnitt, hårdvara och kreativa lösningar. Vi driver ett antal egna produkter och affärsområden men erbjuder även vår kompetens i konsultform vid behov. Hör av dig eller kom förbi vårt huvudkontor i Karlskrona.

Eric Anderbjörk

Eric Anderbjörk

VD

+46 760 22 61 62
eric.anderbjork@allbinary.se

Tomas Sareklint

Tomas Sareklint

Kreativ ingenjör och grundare

+46 703 65 07 85
tomas.sareklint@allbinary.se

Christian Malmström

Christian Malmström

Produkt- och förändringsledare

+46 733 12 49 40
christian.malmstrom@allbinary.se

Eva Johnston

Eva Johnston

Affärsutvecklare & strateg

+46 760 22 98 90
eva.johnston@allbinary.se

Hampus Andersson

Hampus Andersson

Affärsutvecklare

+46 760 22 61 62
hampus.andersson@allbinary.se

Håkan Nilsson

Håkan Nilsson

UI & UX design

hakan.nilsson@allbinary.se

Samuel Olsson

Samuel Olsson

Senior programvaruutvecklare

samuel.olsson@allbinary.se

Mathias Djärv

Mathias Djärv

Senior programvaruutvecklare

mathias.djarv@allbinary.se

Joakim Johansson

Joakim Johansson

Senior programvaruutvecklare

joakim.johansson@allbinary.se

Stefan Franzén

Stefan Franzén

Programvaruutvecklare

stefan.franzen@allbinary.se

Jonathan Zenito

Jonathan Zenito

Programvaruutvecklare

jonathan.zenito@allbinary.se

Tomas Bergh

Tomas Bergh

Eletronik

tomas.bergh@allbinary.se